2020. augusztus 01.

Irányítástechnikai önálló villamosmérnök tervező

Dinamikusan fejlődő cégünk irányítástechnikai önálló villamosmérnök tervező munkakörbe munkatársakat keres!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Irányítástechnikai rendszerek tervezése, műszaki tartalom leegyeztetése beruházókkal, beszállítókkal, engedélyezési tervdokumentáció vonatkozó tervfejezeteinek elkészítése, az engedélyezési eljárásban való szükség szerinti részvétel biztosítása, engedélyezést követően az irányítástechnikai rendszer kiviteli tervdokumentációinak elkészítése, kooperációkon való szakértői részvétel
  • Együttműködés projektvezetőkkel, szükség szerinti projekt előrehaladási jelentések összeállítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • BsC, vagy MsC villamosmérnöki végzettség
  • AutoDesk tervező szoftverek készségszintű ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Alapszintű angol, vagy német nyelvismeret
  • Legalább 5 év – irányítástechnikai tervezésben szerzett - tervezői tapasztalat
  • Irányítástechnikai tervezésekhez kapcsolódó mérnök kamarai jogosultság megléte

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes Angol, és/vagy német nyelvtudás
  • Nemzetközi környezetben szerzett tervezői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, versenyképes jövedelem
  • Megegyezés szerint béren kívüli juttatások: cél-bónusz, AYM
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések támogatása
  • Kamarai tagsági díj hozzájárulás
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munka karrier lehetőséggel
  • Akár azonnali munkakezdés

 MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 12. kerület.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az info@greentm.hu címre, fizetési igényed megjelöléssel.

Kapcsolat

A küldés gombra kattintva megjelenik az adatvédelmi és adatkezelési tájékoztató, amelyet az oldal alján el kell fogadnia az űrlap elküldéséhez.