2020. augusztus 01.

Elosztó hálózati önálló villamosmérnök tervező

Dinamikusan fejlődő cégünk elosztó hálózati önálló villamosmérnök tervező munkakörbe munkatársakat keres!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Elosztói Engedélyesek (DSO) elosztói hálózatainak tervezése a nyomvonal szükség szerinti helyszíni felmérésével, a közművek-helyi szabályzatok integrálása a tervekbe, a műszaki tartalom kiválasztása, az engedélyezési dokumentáció összeállítása, az engedélyezési eljárásban való szükség szerinti szakértői részvétel biztosítása, engedélyezést követően a kábel/szabadvezetéki hálózatok kiviteli tervdokumentációinak elkészítése, szükség szerint egyeztetés a kivitelezők kapcsolattartóival, kivitelezői kooperációkon szükség szerinti részvétel
  • Magán beruházók köf hálózatainak tervezése, engedélyezési és kivitelezési dokumentációinak összeállítása, szükség szerinti műszaki kapcsolattartás kivitelezőkkel, tervezői művezetés
  • Beosztott mérnökök, műszaki rajzolók szakmai felügyelete, szükség szerinti irányítása
  • Együttműködés elosztó-hálózati vezető tervezőmérnökkel, projektvezetőkkel, szükség szerinti projekt előrehaladási jelentések összeállítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • BsC, vagy MsC villamosmérnöki végzettség
  • AutoDesk tervező szoftverek készségszintű ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Alapszintű angol, vagy német nyelvismeret
  • Legalább 7 év – elosztói hálózat tervezésében szerzett - tervezői tapasztalat
  • Elosztó-hálózati tervezésekhez kapcsolódó mérnök kamarai jogosultság megléte (pl.: „EN-VI” jogosultság, „V” jogosultság)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Naperőműves tervezői tapasztalat
  • Tárgyalóképes Angol, és/vagy német nyelvtudás
  • Elosztó-hálózati kivitelezésekhez kapcsolódó felelős műszaki vezetői-, vagy műszaki ellenőri kamarai jogosultság megléte
  • Köf elosztói hálózatok irányítástechnikai rendszereihez kapcsolódó tervezési tapasztalat, tervezői jogosultság megléte
  • SCADA, egyéb folyamatirányítási rendszerek ismerete, ezekhez kapcsolódó tervezési tapasztalat, tervezői jogosultság megléte
  • Épületvillamossági tervezési tapasztalat
  • Közvilágítás, térvilágítási tervezési tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tervezői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, versenyképes jövedelem
  • Megegyezés szerint béren kívüli juttatások: cél-bónusz, AYM
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések támogatása
  • Kamarai tagsági díj hozzájárulás
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munka karrier lehetőséggel
  • Akár azonnali munkakezdés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 12. kerület.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az info@greentm.hu címre, fizetési igényed megjelöléssel.

Kapcsolat

A küldés gombra kattintva megjelenik az adatvédelmi és adatkezelési tájékoztató, amelyet az oldal alján el kell fogadnia az űrlap elküldéséhez.